Довідка

Умови отримання кредиту

Ви можете отримати від 1000 до 30 000 грн.

У нас фіксовані проценти за користування кредитом, сума процентів залежить від розміру кредиту і терміну.

Вік позичальника від 18 до 70 років.

Оригінал паспорта та ідентифікаційний код.

Расчет общей стоимости кредита для потребителя по договору осуществляется в денежном выражении путем суммирования общего размера кредита и общих расходов по потребительскому кредиту по формуле Варт = К + ЗВ, где Варт - общая стоимость кредита для потребителя по договору потребительского кредита; К - общий размер кредита, является суммой средств, предоставленных и / или которые могут быть предоставлены потребителю по договору (основной долг по кредиту, тело кредита); ЗВ - общие расходы по потребительскому кредиту. Общие расходы по потребительскому кредиту включают такие расходы потребителя: проценты за пользование потребительским кредитом, платежи за услуги кредитного посредника, подлежащих уплате потребителем (при наличии); комиссии и другие обязательные платежи за дополнительные и сопутствующие услуги кредитора, которые оплачиваются потребителем, связанные с получением, обслуживанием и возвратом потребительского кредита, рассчитанные на дату заключения договора и являются обязательными для заключения договора. Пример расчета: при сумме кредита в 2 000 грн. на 7 дней, проценты за пользование средствами составляют 2% в день или 40 грн. в день или 280 грн. за 7 дней пользования кредитом. Никаких дополнительных комиссий и платежей за пользование кредитом Компания не взимает. Таким образом общая стоимость кредита будет составлять Варт = К + ЗВ = 2000 грн. + 280 грн = 2280 грн. При заключении договора, при условии когда кредит погашается частями, оплачивается комиссия за предоставление кредита.

Ми не вимагаємо підтвердження офіційного працевлаштування.

Ми видаємо кредити без довідки про доходи.

Так, для нас не важливий стаж роботи.

Гроші видаються готівкою на будь-які потреби.

Ми видаємо кредити без застави та поручителів.

Так, Ви можете отримати у нас гроші, якщо у Вас відкриті позики в інших кредитних організаціях.

У нас відсутні приховані комісії, додаткові платежі, страховки, перші внески та інше. Ви оплачуєте тільки проценти за користування кредитом.

У будь-якому відділенні ШвидкоГроші по всій території України.

Так, якщо на момент оформлення він працює (навіть не офіційно) і йому до 60 років

Процедура отримання кредиту:

Позичальник має право відмовитися від договору у порядку, передбаченому законодавством. При цьому Позичальник зобов’язаний повернути Кредитору кредит та сплатити Проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення.

Дострокове розірвання та/або припинення договору можливе у порядку, передбаченому законодавством. Позичальник має право достроково повернути Кредит. У випадку дострокового повернення Кредиту розмір Процентів зменшується пропорційно дням фактичного користування Кредитом.

Всі додатки, зміни та доповнення до Договору мають бути вчинені в письмовій формі та підписані належним чином сторонами.

Фіксована процентна ставка за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги не збільшується

Умови користування кредитом:

Оформлення кредиту займе 20 хвилин.

Для оформлення кредиту, необхідно прийти у відділення ШвидкоГроші з паспортом і кодом, оформити з співробітником анкету, підписати кредитний договір та отримати гроші.

Отримати гроші на карту можуть всі, хто підписав кредитний договір у відділенні. Щоб взяти кредит на карту, достатньо оформити заявку в Особистому кабінеті на сайті компанії.

Для оформлення кредиту необхідно прийти у відділення ШвидкоГроші і протягом 20 хвилин зможете отримати готівку.

Всі відділення ШвидкоГроші працюють без перерви на обід.

Процедура погашення кредиту:

Для погашення кредиту Ви можете звернутися в будь-яке відділення ШвидкоГроші, внести платіж через банк або сплатити з Вашої картки Visa / Master Card на нашому сайті.

Ви можете оплатити кредит в будь-якому відділенні банку або через термінал.

Для оплати кредиту у відділенні візьміть з собою паспорт. Якщо оплачуєте за безготівковим розрахунком - знадобляться тільки банківські реквізити. На сайті компанії можете сплачувати кредит без будь-яких документів.

Так, замість Клієнта за його згодою оплатити кредит може інша людина.

Можна продовжити терміни, для цього необхідно сплатити проценти за продовження.

Кредит можна погашати достроково, при цьому плата за користування перерахується пропорційно дням користування грошима.

Кількість продовжень/перекредитувань не обмежена.

Так, для цього необхідно внести проценти за продовження та будь-яку частину від кредиту. При цьому, нові проценти за користування зменшуються пропорційно розміру кредиту.

Умови повторного оформлення кредиту:

Ні, при повторному оформленні потрібно тільки підписати новий кредитний договір.

Менше 5 хвилин

Тільки паспорт.

Одночасно може бути відкрито тільки один кредит.

У будь-якому відділенні ШвидкоГроші по всій території України, не залежно від того, де Ви оформлювали перший кредит.

Так, важливо щоб попередній кредит був закритий.

Для постійних клієнтів ліміт збільшується.

Загальна інформація

Інформація про компанію - за посиланням

НаДовго – це спеціалізована фінансова компанія. Повне найменування Товариство з обмеженою відповідальністю «Споживчий центр» ідентифікаційний код 37356833. Фінансові послуги, що надаються фінансовою установою – надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту на основі Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи серії ІК №78, виданого Держфінпослуг 28.04.2011р., та ліцензії, виданої Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438. Статус ліцензії – чинна https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewLic/20000060189. Дата прийняття про схвалення рішення про видачу свідоцтва 28.04.2011р. №230. Відомості  про відокремлені підрозділи фінансової установи. Більш детальна інформація про компанію за  2018 (аудит) , 2019 (аудит), 2020(аудит  рік та іншеПравила надання кредитів та додаткова інформація. Приклад договору і оферти по кредитах на період до 14 днів включно,  оферти по кредитах на період більше 28 днів. Договір по кредитах на період більше 28 днів. Положення про конфіденційність.  Умови.Споживчий кредит