Довідка

Умови отримання кредиту

Ви можете отримати від 600 до 10 000 грн.

У нас фіксовані проценти за користування кредитом, сума процентів залежить від розміру кредиту і терміну.

Вік позичальника від 18 до 60 років.

Оригінал паспорта та ідентифікаційний код.

Розрахунок загальної вартості кредиту для споживача за договором здійснюється у грошовому виразі шляхом підсумовування загального розміру кредиту та загальних витрат за споживчим кредитом за формулою Варт = К + ЗВ, де Варт - загальна вартість кредиту для споживача за договором про споживчий кредит; К - загальний розмір кредиту, що є сумою коштів, які надані та/або можуть бути надані споживачу за договором (основний борг за кредитом, тіло кредиту); ЗВ - загальні витрати за споживчим кредитом. Загальні витрати за споживчим кредитом включають такі витрати споживача: проценти за користування споживчим кредитом; платежі за послуги кредитного посередника, що підлягають сплаті споживачем (за наявності);комісії та інші обов’язкові платежі за додаткові та супутні послуги кредитодавця, які сплачуються споживачем, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням споживчого кредиту, розраховані на дату укладення договору та є обов’язковими для укладення договору. Приклад розрахунку: при сумі кредиту в 1000 грн. на 7 днів, проценти за користування коштами складають 2 % за день або 20 грн. в день або 140 грн. за 7 днів користування кредитом. Ніяких додаткових комісій і платежів за користування кредитом Компанія не стягує. Таким чином Варт буде складати Варт = К + ЗВ =1000 грн. + 140 грн=1 140 грн.

Ми не вимагаємо підтвердження офіційного працевлаштування.

Ми видаємо кредити без довідки про доходи.

Так, для нас не важливий стаж роботи.

Гроші видаються готівкою на будь-які потреби.

Ми видаємо кредити без застави та поручителів.

Так, Ви можете отримати у нас гроші, якщо у Вас відкриті позики в інших кредитних організаціях.

У нас відсутні приховані комісії, додаткові платежі, страховки, перші внески та інше. Ви оплачуєте тільки проценти за користування кредитом.

У будь-якому відділенні ШвидкоГроші по всій території України.

Так, якщо на момент оформлення він працює (навіть не офіційно) і йому до 60 років

Процедура отримання кредиту:

Позичальник має право відмовитися від договору у порядку, передбаченому законодавством. При цьому Позичальник зобов’язаний повернути Кредитору кредит та сплатити Проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення.

Дострокове розірвання та/або припинення договору можливе у порядку, передбаченому законодавством. Позичальник має право достроково повернути Кредит. У випадку дострокового повернення Кредиту розмір Процентів зменшується пропорційно дням фактичного користування Кредитом.

Всі додатки, зміни та доповнення до Договору мають бути вчинені в письмовій формі та підписані належним чином сторонами.

Фіксована процентна ставка за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги не збільшується

Умови користування кредитом:

Оформлення кредиту займе 20 хвилин.

Для оформлення кредиту, необхідно прийти у відділення ШвидкоГроші з паспортом і кодом, оформити з співробітником анкету, підписати кредитний договір та отримати гроші.

Отримати гроші на карту можуть всі, хто підписав кредитний договір у відділенні. Щоб взяти кредит на карту, достатньо оформити заявку в Особистому кабінеті на сайті компанії.

Для оформлення кредиту необхідно прийти у відділення ШвидкоГроші і протягом 20 хвилин зможете отримати готівку.

Всі відділення ШвидкоГроші працюють без перерви на обід.Головний офіс працює без перерви на обід з 9:00 до 18:00

Процедура погашення кредиту:

Для погашення кредиту Ви можете звернутися в будь-яке відділення ШвидкоГроші, внести платіж через банк або сплатити з Вашої картки Visa / Master Card на нашому сайті.

Ви можете оплатити кредит в будь-якому відділенні банку або через термінал.

Для оплати кредиту у відділенні візьміть з собою паспорт. Якщо оплачуєте за безготівковим розрахунком - знадобляться тільки банківські реквізити. На сайті компанії можете сплачувати кредит без будь-яких документів.

Так, замість Клієнта за його згодою оплатити кредит може інша людина.

Можна продовжити терміни, для цього необхідно сплатити проценти за продовження.

Кредит можна погашати достроково, при цьому плата за користування перерахується пропорційно дням користування грошима.

Кількість продовжень/перекредитувань не обмежена.

Так, для цього необхідно внести проценти за продовження та будь-яку частину від кредиту. При цьому, нові проценти за користування зменшуються пропорційно розміру кредиту.

Умови повторного оформлення кредиту:

Ні, при повторному оформленні потрібно тільки підписати новий кредитний договір.

Менше 5 хвилин

Тільки паспорт.

Одночасно може бути відкрито тільки один кредит.

У будь-якому відділенні ШвидкоГроші по всій території України, не залежно від того, де Ви оформлювали перший кредит.

Так, важливо щоб попередній кредит був закритий.

Для постійних клієнтів ліміт збільшується.

Загальна інформація

Для отримання кредиту необхідно бути громадянином України віком від 18 до 60 років, мати Ідентифікаційний код та паспорт або ID-картку та номер мобільного телефону.

Приклад розрахунку відсоткової ставки:

При сумі кредиту 11000 грн., та строком користування 28 днів, відсотки за користування складуть 3080 грн., що складає 28% кредиту. APR — 365%.

Будь яких додаткових комісій та платежів за користування кредитом немає.

Фінансова відповідальність, що накладається в разі невиконання зобов'язань - штраф (неустойка), збільшується на 1% за кожен день прострочення.

Мінімальний строк користування позикою становить 1 день.

Максимальний строк користування позикою становить 98 днів.

НаДовго – це новий сервіс кредитування від ТОВ "Споживчий центр"

Товариство зареєстровано Держфінпослуг, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №78. Товариство надає фінансову послугу з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Відомості про державну реєстрацію ТОВ "Споживчий центр": дата запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи - 11.11.2010, номер запису - 1 074 102 0000 038148. Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438. Приклад договору і оферти по кредитах на термін до 14 днів включно, оферти по кредитах на термін більше 28 днів, а також правила надання фінансових послуг та додаткова інформація. Наші реквізити: ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, Код території за КОАТУУ 803910000, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А, тел .: (044) 498 10 20, адреса електронної пошти -info@sgroshi.com.ua Адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг у письмовому вигляді – 01032, м.Київ, вул.Саксаганського, 133А

Загальна інформація про компанію НаДовго.